Rodinné kostelace

15.04.2012 13:20

 

Rodinné konstelace

 

Dobrý den, srdečně Vás zvu na stavění rodinných systémů, které se konají

 

v sobotu 19.května 2012 ve 13 hodin

na adrese Údolní 5,  Brno

stavění rodin je v mateřském centru Devítka, za lékařskou fakultou, v centru Brna

 

jen pro přihlášené

přihlášky do 15.května 

mobil 72 12 18 809

mail pevneobjeti@seznam.cz

 

Konstelace pomáhají při vztahových potížích s dětmi, partnerem, rodiči, odkrývají kořeny deprese, nesouladu v rodině, proč se nedaří najít partnera, proč jsou děti neklidné, zlepšují nadváhu, zdravotní stav, finance a pod.

 

Při rodinných konstelacích se slovně neprobírají traumatické situace, ani se neobávejte, že by něco ukazovalo na to, že jste špatný rodič či problematický partner, ale odkryjí a odstraní se skutečnosti v předchozím rodinném systému, které brání plně se věnovat Vašemu spokojenému životu.

 

Rodinné konstelace se staly módní záležitostí, v současnosti se objevuje mnoho nabídek různých kvalit, věnujte prosím proto pozornost tomu, kdo dané konstelace vede a zda nabízí následnou terapeutickou péči pro klienty.
Certifikovaní terapeuté pevného objetí přistupují k rodinným konstelacím podle etických norem a pravidel daných Dr.Jiřinou Prekopovou

.

Postup je následující - napřed přijde zájemce do poradny, kde si řekneme co by chtěl zlepšit a zmapujeme rodinnou historii. Potom chodí na konstelace cizích účastníků a pak se rozhoduje pro tu svoji. Bez předchozí konzultace v poradně není vhodné stavět rodinu, konstelace jsou citovou zátěží a je potřeba abyste ji zvládli v co největší pohodě.

 

Nejsou vhodné pro děti, pubertální mládež a psychiatrické diagnózy.

 

Tam, kde vyrovnání v konstelaci nestačí, používáme později terapii pevným objetím, více na adrese  www.prekopova-pevneobjeti.cz

 

 

Cena: účast 500,- Kč

Objednané konstelace 1.000,- Kč

Sleva 100,- Kč pro studenty, matky na MD, manželské páry, seniory

Papučky s sebou, občerstvení na místě.

 

Budou se stavět dvě konstelace, dle předchozí osobní domluvy v poradně.

 

Těším se na setkání, Jana Gregorová, sociální pedagog, terapeut pevným objetím

Zpět